ZZNPL Top
English Version Poczta
Strona główna
Wszystko o ZZNPL
Historia
Zarząd
Struktura Zarządu
Obsługa prawna
Kontakt
Aktualności
Klub Modelarzy i Sympatyków Lotnictwa
Sekcje Sportowe
Drużyna Piłkarska
Sekcja Darts Game
Galerie Zdjęć
Linkownia
Związek Zawodowy Naziemnego Personelu Lotniczego
Sekcja Darts Game

DARTS GAME CLUB

Sekcja Darts Game nie ma stałego składu ani nazwy. Nasi zawodnicy są zwycięzcami dotychczasowych mistrzostw PLL LOT w tej dyscyplinie, startowali też w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w roku '99.


Tak zaczynaliśmy

Po raz pierwszy - członkowie naszego Związku zetknęli się z rywalizacją w Darts Game przy okazji Pikniku Piwnego, który corocznie gromadzi naszą brać przy kufelku chłodnego piwa.
Pierwsze spotkanie odbyło się w lipcu 1997 roku w pubie "Lolek" na Polu Mokotowskim w Warszawie. Tam właśnie rozegraliśmy pierwszy turniej. Ta banalna, jak nam się wydawało rozgrywka wzbudziła wśród niektórych z nas spore emocje sportowe i zaowocowała prawdziwą pasją. Dzisiaj dla niejednego z nas istotną sprawą jest czy strzałka zawiera odpowiedni procent wolframu, a jej waga określana jest z dokładnością do jednego grama.


Dzięki spotkaniu na Polu Mokotowskim, w styczniu 1998 roku zorganizowaliśmy pierwsze mistrzostwa ZZNPL. Zabawa była przednia, goście dopisali, pierwsi zawodnicy też. Udział w zawodach brało 40 osób. Dziś planujemy zainteresować tą sympatyczną grą pozostałą część pracowników PLL "LOT" S.A. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i zapraszamy wszystkich pasjonatów Darts Game do wymiany doświadczeń i informacji na temat zasad gry i organizowania zawodów

Odmiany gier w elektronicznym DARCIE

Galerie z zawodów

I Mistrzostwa 1999

II Mistrzostwa 2000

III Mistrzostwa 2001

IV Mistrzostwa 2003

Linki

Polska Organizacja Darta

Polska Federacja Darta

ZZNPL Stopka